Kaymak Doğal Taş Kaymak Doğal Taş

 

  DOĞAL EBATLI KAYRAK TAŞI

 • Ürün Kodu : 1636637556

 • DOĞAL EBATLI KAYRAK TAŞIEbatlı Kayrak Taşı Kullanımı


Ebatlı kayrak taşı genel olarak 10-15-20-30 cm x SB olarak ebatlamaktayız. Ebatlanmış ve tasarımlı ürünlerimizin kalınlıkları duvar için 0-2 cm ve 2-4 cm olarak, yer döşemesi içinse 2-4 ve 4/6 cm olarak ayırmaktayız.
Ebatlı kayrak tasi kullanımı son zamanlarda giderek artmaktadır. Özellikle cephe kaplama işlemlerinde kayrak taşının sağladığı önemli avantajların keşfedilmesiyle birlikte ebatlı ve fileli kayrağın son zamanlarda büyük bir trend yakaladığını görüyoruz. Sabah güneşin doğmasıyla birlikte güzel bir yansıma ve muhteşem bir çevre uyumu kayrağın tercih edilmesinde önemli bir faktördür. Cephede kullanılan taşların kalitesiyle birlikte ısı yatılımı ve binanın cephelerinin korunması gibi kazanımlarda binaya kazandırılabilmektedir. Doğal taşın binalarımızda kullanımında farklı hedeflerimiz olabilir. Daha iyi bir yalıtım, binamızın cephesini korumak, güzel ve şık bir cepheyle yaşam alanlarımızı kaplamak bu hedeflerimize örnek olarak gösterilebilir. Fakat ebatlı kayrağın en önemli özelliği şudur ki sizin bir hedefinize rağmen birçok farklı kazanımı size sunmaktadır.

Ebatlı Kayrak Taşının Sunduğu Avantajlar  :

Ebatlı kayrak tasi kgeniş bir kullanım alanına ve amacına sahiptir. Dış cephe kaplama işlemlerinde de oldukça tercih edilen ebatlı kayrağın binalarımızın sağlığı açısından sunduğu birçok önemli avantaj bulunmaktadır

Peki nedir bu avantajlar?

 • Isı yalıtımı yapılmış bir binanın doğal taşlarla dış cephelerinin kaplanması yalıtımı pekiştiren bir uygulamadır. Böylelikle ısı kaybı en aza indirgenerek ısı enerjisine yönelik tasarrufun da önü açılmaktadır.
 • Doğal güzellikleri ölçüp biçimlendirerek kullanabileceğiniz ebatlı kayrağın sağladığı en önemli avantajlardan biri de doğal güzelliklerin yaşam alanlarımıza kazandırılmasıdır.
 • Ebatlı kayrak taşı farklı renk ve ölçülerde temin edilebilmektedir. Piyasada bu taşın birçok farklı renk ve çeşitte temin edilebilmesi de yaşam alanlarımızı muhteşem görünüme kazandırmak için son derece önemli bir avantajdır.
 • Ebatlı kayrak taşı cephe kaplamanın yanında evinize ait diğer alanlarda da kullanabilirsiniz.
 • Bahçe duvarlarının kaplanması, bahçe yolu yapımı gibi. Böylelikle bina ve çevre uyumunu daha etkili bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
 • Ebatlı kayrak taşı modellerinin geniş kullanımı, inanılmaz çeşitliliği ve muhteşem kalitesi Kaymak Doğal Taş farkıyla çok daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Doğal güzelliği Kaymak Doğal Taş güvencesiyle yaşam alanlarınıza yansıtmak için birçok nedeniniz varken neden hala vakit kaybediyorsunuz? Merak ettikleriniz bizlere sorularınızı ulaştırabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Etiketler: DOĞAL EBATLI KAYRAK TAŞI
  Tel : 0538 240 69 69
   
Kaymak Doğal Taş © 2024
Ankara Network Bilişim Hizmetleri